Co mówią o mnie Klienci

Opinie i referencje

Zdaniem Klientów

 • Miałam przyjemność współpracować z Panią Kamilą Isakiewicz przy okazji tworzenia strony internetowej. Pani Kamila jest osobą bardzo otwartą, kreatywną. Ma mnóstwo pomysłów, chętnie i z dużym zaangażowaniem pomaga stworzyć profesjonalną wizytówkę firmy. Przez cały proces współpracy korzystałam z rad Pani Kamilii i jej sugestii w kwestii m.in. wyglądu strony, kolorystyki. Skorzystałam również z oferowanych przez nią usług fotograficznych (zdjęcia wnętrza firmy oraz profesjonalna sesja fotograficzna). Dużym atutem Pani Kamili jest również komunikatywność i profesjonalizm – na każdy kontakt z mojej strony reagowała w sposób nie cierpiący zwłoki, nanosząc zmiany w sposób natychmiastowy. Stronka w 100% spełniła moje oczekiwania, dlatego szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Panią Kamilą Isakiewicz.

  Justyna Oettingen, www.seksuolog-zacisze.pl
 • To była moja pierwsza w życiu sesja i muszę przyznać, że byłam pełna obaw, że nie zdołam poczuć się na tyle swobodnie, by zdjęcia wyszły naturalne. Na szczęście obawy okazały się na wyrost, Kamila stworzyła swobodną atmosferę na tyle, że doskonale poradziłam sobie z moim skrępowaniem. Zdjęcia wyszły przepiękne i jesteśmy już prawie umówione na wiosenną sesję w plenerze :) Dla mnie to duży bonus, że trafiłam na Kamilę :)

  Agnieszka Szumiec www.kobiecaiszczesliwa.pl
 • Kamila tworzyła dla nas od podstaw stronę internetową. Kamila dobrze słucha wszystkich naszych oczekiwań i potrzeb i na tej podstawie podpowiada dużo ciekawych rozwiązań. Kamila jest bardzo kreatywną osobą, szybko i efektywnie pracuje. Gdy właściciel strony przeżywa przestój, Kamila potrafi mobilizować do dynamicznej pracy. Kamila jest cierpliwą osobą, wyjaśnia dokładnie, jak administrować stroną, a przy trudniejszych kwestiach sama przejmuje rolę administratora. Współpraca z Kamilą to przyjemność i możliwość zobaczenia szybkich efektów. Gorąco polecam wszystkim, którzy myślą o stworzeniu nowej lub odświeżeniu istniejącej strony internetowej.

  Bogdan Lapinski, www.coachu.pl
 • Dobrze mieć Kamilę u boku, gdy chce się mieć zdjęcia na naprawdę dobrym poziomie. Jest bardzo kontaktowa, świetnie rozluźnia atmosferę podczas sesji. Takie podejście bardzo pomaga przed obiektywem i sprawia, że zdjęcia są naturalne. Jestem pod wrażeniem jej zdjęć, dokładnie oddają charakter mojej osoby - są dokładnie takie jakich potrzebowałem. Jeżeli będę potrzebował kolejnej sesji już wiem do kogo mogę się zgłosić bez żadnych obaw.

  Kamil Betka
 • Miałam przyjemność współpracować z Kamilą Isakiewicz podczas sesji biznesowej, co było samą przyjemnością. Sesja przebiegała w naturalnej atmosferze, a efekty prac przerosły moje oczekiwania:) Kamila wykonała też logo dla mojej kancelarii oraz stronę internetową i tu również się nie zawiodłam. A najlepszą rekomendacją będzie to, że gdy pojawiła się ponownie potrzeba sesji fotograficznej i projektu strony, to zwróciłam się z tematem raz jeszcze do Kamili:) Gorąco polecam!

  Monika Szymborska,www.kancelariaszymborska.pl
 • Witam Wszystkich, którzy tu zaglądają żeby dowiedzieć się co nieco o Pani Kamili Isakiewicz. Sympatyczna osoba o naprawdę wielkim talencie, 100% profesjonalizmu i świetne poczuciu humoru. Pani Kamila potrafi zaangażować każdą osobę do współpracy. Dzięki swojemu podejściu do swojej pracy i do ludzi sesja biznesowa, upłynęła mi bardzo miło, ale przede wszystkim bezstresowo, a efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Otrzymane zdjęcia mogę wykorzystywać w każdych biznesowych sytuacjach. Polecam Wszystkim, którzy poszukują fotografa do wykonania profesjonalnych zdjęć biznesowych.

  Joanna Fiedor, adwokat
 • Nowa strona internetowa mojej kancelarii została wykonana terminowo. Najbardziej podobało mi się porozumienie i zrozumienie moich oczekiwań podczas współpracy z p. Kamilą. Otwartość na potrzeby Klienta, szybkie tempo pracy wyróżnia p. Kamilę jako wykonawcę stron www. Gorąco polecam usługi Studia Na Szpilkach.

  Agnieszka Swaczyna Kancelaria Radcy Prawnego
 • Zdecydowanie polecam, Kamila jest prawdziwą profesjonalistką. Bardzo dobrze się z nią pracuje, łatwo nawiązuje kontakt, czego efektem są piękne zdjęcia.

  Izabela Bobowska
 • Strona która została wy wykonana przez p. Kamilę jest przejrzysta i czytelna. Zadbała o dobrej jakości pliki graficzne oraz o odpowiedni krój czcionek, które dobrze się prezentują . Jej prosta, intuicyjna nawigacja ułatwia poruszanie się po niej. Istnieje możliwość rozbudowy poszczególnych zakładek, co jest dla mnie ważne. Strona wykonana została bardzo szybko. Od momentu przyjęcia zlecenia była gotowa w dwa tygodnie. Co ważne od początku była widoczna w sieci. Bardzo dobrze oceniam inicjatywy i sugestie wynikające i ze znajomości tematu i z uważnego wysłuchania moich oczekiwań i rozpoznania potrzeb. Świetny kontakt z klientem, uważne słuchanie i tym samym dobre rozpoznanie potrzeb i oczekiwań, dobre oko fotografa, dobry gust, co przekłada się na wysoka jakość grafiki i zdjęć wykorzystywanych na stronie, znajomość zagadnień technicznych. Zdecydowanie mogę polecić współpracę z p. Kamilą Isakiewicz. To osoba bardzo konkretna, terminowo realizuje zlecenia, wykazuje inicjatywę i sugeruje dobre rozwiązania.

  Jola Hytkowska Zagroda Ławeczki Lanckorona
 • Pani Kamila została mi polecona przez osobę, z którą wcześniej współpracowałem przy tworzeniu stron www. Jestem bardzo zadowolony ze zmian wprowadzonych na moich stronach internetowych. Pani Kamila, wzbogaciła moje pomysły o swoje sugestie. Usługę poszerzyła o przeszkolenie mnie z tematów obsługi administracyjnej strony oraz pozycjonowania. Polecam... :-)

  Tomasz Wanowicz, www.store-master.com.pl
 • Pani Kamila Isakiewicz wykonała na zlecenie mojej firmy stronę internetową www.zlobek-krakow.pl Serwis ten spełnia wszystkie postawione przeze mnie kryteria . Został stworzony w bardzo logiczny sposób zapewniając łatwą obsługę i szybkie aktualizowanie. Na etapie projektowania wszystkie sugerowane przeze mnie zmiany były bardzo sprawnie i rzetelnie wprowadzane. Również Pani Isakiewicz udzieliła wielu słusznych rad i sugestii, które pomogły w określeniu wyglądu i kolorystyki strony. Prace zostały przeprowadzone terminowo, a nawet przed czasem określonym w umowie. W trakcie całego procesu budowy strony, jak i po jej zakończeniu czułam duże wsparcie i zaangażowanie ze strony wykonawcy. Dotyczy to również szkolenia z administrowania stroną. Pani Isakiewicz wytłumaczyła mi w sposób łatwy i klarowny jak korzystać z panelu administracyjnego i wielokrotnie udzielała mi niezbędnych wskazówek . Nasza współpraca polegała również na stworzeniu nowego logotupu dla Żłobka Pompon. Otrzymałam kilkanaście propozycji logo do wyboru, a po podjęciu decyzji na gotowy projekt zapisany w kilku formatach czekałam zaledwie kilka godzin. Pełna dyspozycyjność, profesjonalna pomoc i jakość świadczonych usług zasługują na wystawienie pozytywnej oceny Pani Isakiewicz. Z całą pewnością poleciłabym ją jako godnego zaufania Wykonawcę.

  Anna Dzierża, www.zlobek-krakow.pl
 • Bardzo się cieszę, że poprosiłam p. Kamilę Isakiewicz o zbudowanie mojej galerii w internecie. Bardzo wnikliwie wypytała o moje oczekiwania. Współpraca z nia przy budowaniu stronki była bardzo przyjemna, bo p. Kamila bardzo szybko reaguje na wszelkie uwagi, a pojawiające się problemy traktuje jak wyzwanie i efektywnie je rozwiązuje. Podczas budowania stronki służyła radą i delikatnie podsuwała pomysły. Polecam p. Kamilę szczególnie dla małych firm, ponieważ dzięki jej doświadczeniu w zakresie identyfikacji wizualnej (fotografia, projektowanie graficzne) może ona bardzo pomóc w rozwoju firmy.

  Lidia Kućmierz, www.obraz21.pl
 • Dzięki p. Kamili okazało się, że jest wiele możliwości nazwania mojego biznesu i nie są to zwykłe zbitki wyrazów jakie kojarzyły mi się z moją działalnością. Były to to pomysły z polotem i wyrafinowaniem, którego ja nie potrafiłam uzyskać. Pani Kamila Isakiewicz podała mi, i to na szybko, w pierwszym rzucie, z dziesięć nazw, z których ja sobie wybrałam 2, 3 najlepsze, najbardziej mi pasujące. Dzięki niej mam nadzieję przeskoczyć mur, jakim był dla mnie brak nazwy dla swojego biznesu i jego domeny

  Katarzyna Dobrochowska

Zdaniem Klientów

 • Do Pani Kamili trafiłem przypadkiem, potrzebowałem zrobić kilka ujęć reklamowych swoich naleśników i food trucka w którym je przyżądzam. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałem że dobrze trafiłem, sympatyczna osoba, profesjonalna i do tego budząca zaufanie. W trakcie sesji zdjęciowej Pani Kamila pokazała, że potrafi naprawde dużo, a jej artystyczna dusza ma ogromne skrzydła! powstało mnustwo zjęć i został tylko jeden problem... które wybrać:) bo dostałem naprawde niesamowite obrazy! Z całą pewnością moge polecić każdemu Panią Kamile Isakiewicz! na każdym etapie współpracy byłem bardzo zadowolony.

  Piotr Stępień Kocham Naleśniki Piotr Stępień
 • Pani Kamila jest doskonałym partnerem do współpracy. Reprezentuje profesjonalne podejście, wsłuchuje się w potrzeby związane z fotografią, urzeka kreatywnością i umiejętnościami. Kontakt jest swobodny i szybki, zaś sama Pani Kamila doskonale potrafiła zrozumieć potrzeby NATEK Poland. Jakość usługi, atrakcyjność oferty i terminowość sprawiły, że z chęcią skorzystamy z usług Kamili Isakiewicz w przyszłości.

  Łukasz Lampka, NATEK Poland
 • Pani Kamila Isakiewicz wykonała dla naszej firmy kilka sesji zdjęciowych, które w pełni spełniły nasze oczekiwania . Pani fotograf posiada nowoczesny i profesjonalny sprzęt potrzebny do wykonania tego typu usług. Zdjęcia są zawsze terminowo oddawane , odpowiednio obrobione, a przede wszystkim ukazują w odpowiedni sposób fotografowane obiekty, a Pani Kami la potrafi jak nikt inny uchwycić i wydobyć ich atuty, dlatego szczerze ją polecamy.

  Anna Molenda- Skowronek Prezes Zarządu Eco Plant HOUSEHOLDING sp.o o

Zdaniem Klientów

 • Zdjęcia które Pani Kamila zrobiła w naszej Poradni Lekarskiej oddają nie tylko prawdziwy klimat jej wnętrz lecz przede wszystkim w oczach fotografowanych lekarzy , położnych, pracowników recepcji odbija się to co dla nas najcenniejsze- życzliwość do każdego pacjenta i otwartość na jego problemy. To wielka sztuka i prawdziwy kunszt fotograficzny, umieć pokazać na zdjęciach to co czasem jest uchwytne tylko w bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem. Bardzo dziękujemy Pani Kamilo!!!!

  Centrum Medyczne Pro Creative http://www.pro-creative.pl/galeria
 • Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z p. Kamilą Isakiewicz. Zamówione fotografie korporacyjne zostały wykonane profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, a ich obróbka nastąpiła terminowo. Jest to z całą pewnością fotograf godny polecenia Adwokat Adam Pakulski.

  Adwokat Adam Pakulski http://pakulskikancelaria.pl/o-kancelarii/
 • Dziękuję p. Kamili za uporządkowanie mojej strony internetowej oraz prawidłowe pozycjonowanie w internecie. Dzięki temu mam Klientów z internetu, którzy zgłaszają się do mnie poprzez formularz. Wszystko wykonała zgodnie z moimi oczekiwaniami i szybką realizacją. A w razie wszelkich problemów technicznych zawsze mogę się do niej zgłosić :-)

  Małgorzata Szaleniec, www.fiotostrefa.com.pl
 • Kamila Isakiewicz jest fotoreporterką Stylowego Magazynu Studenckiego SMS. Jej zdjęcia łączą w sobie walory artystyczne i reporterskie, oddają charakter fotografowanych postaci, dzięki czemu wielokrotnie publikowane były na okładkach i wewnątrz gazety. Jej profesjonalizm przejawia się także w umiejętności kreowania nastroju podczas sesji zdjęciowych oraz w rzetelnym i terminowym wykonywaniu obowiązków. W swojej pracy ujawnia talent stylistki oraz dużą wrażliwość na formę i szczegół.

  Redaktor Naczelny Kwartalnika Leszek Rafalski