Co mówią o mnie Klienci

Opinie i referencje

Zdaniem Klientów

 • Miałam przyjemność współpracować z Panią Kamilą Isakiewicz przy okazji tworzenia strony internetowej. Pani Kamila jest osobą bardzo otwartą, kreatywną. Ma mnóstwo pomysłów, chętnie i z dużym zaangażowaniem pomaga stworzyć profesjonalną wizytówkę firmy. Przez cały proces współpracy korzystałam z rad Pani Kamilii i jej sugestii w kwestii m.in. wyglądu strony, kolorystyki. Skorzystałam również z oferowanych przez nią usług fotograficznych (zdjęcia wnętrza firmy oraz profesjonalna sesja fotograficzna). Dużym atutem Pani Kamili jest również komunikatywność i profesjonalizm – na każdy kontakt z mojej strony reagowała w sposób nie cierpiący zwłoki, nanosząc zmiany w sposób natychmiastowy. Stronka w 100% spełniła moje oczekiwania, dlatego szczerze i z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Panią Kamilą Isakiewicz.

  Justyna Oettingen, www.seksuolog-zacisze.pl
 • Kamila tworzyła dla nas od podstaw stronę internetową. Kamila dobrze słucha wszystkich naszych oczekiwań i potrzeb i na tej podstawie podpowiada dużo ciekawych rozwiązań. Kamila jest bardzo kreatywną osobą, szybko i efektywnie pracuje. Gdy właściciel strony przeżywa przestój, Kamila potrafi mobilizować do dynamicznej pracy. Kamila jest cierpliwą osobą, wyjaśnia dokładnie, jak administrować stroną, a przy trudniejszych kwestiach sama przejmuje rolę administratora. Współpraca z Kamilą to przyjemność i możliwość zobaczenia szybkich efektów. Gorąco polecam wszystkim, którzy myślą o stworzeniu nowej lub odświeżeniu istniejącej strony internetowej.

  Bogdan Lapinski, www.coachu.pl
 • Dobrze mieć Kamilę u boku, gdy chce się mieć zdjęcia na naprawdę dobrym poziomie. Jest bardzo kontaktowa, świetnie rozluźnia atmosferę podczas sesji. Takie podejście bardzo pomaga przed obiektywem i sprawia, że zdjęcia są naturalne. Jestem pod wrażeniem jej zdjęć, dokładnie oddają charakter mojej osoby - są dokładnie takie jakich potrzebowałem. Jeżeli będę potrzebował kolejnej sesji już wiem do kogo mogę się zgłosić bez żadnych obaw.

  Kamil Betka
 • Miałam przyjemność współpracować z Kamilą Isakiewicz podczas sesji biznesowej, co było samą przyjemnością. Sesja przebiegała w naturalnej atmosferze, a efekty prac przerosły moje oczekiwania:) Kamila wykonała też logo dla mojej kancelarii oraz stronę internetową i tu również się nie zawiodłam. A najlepszą rekomendacją będzie to, że gdy pojawiła się ponownie potrzeba sesji fotograficznej i projektu strony, to zwróciłam się z tematem raz jeszcze do Kamili:) Gorąco polecam!

  Monika Szymborska,www.kancelariaszymborska.pl
 • Witam Wszystkich, którzy tu zaglądają żeby dowiedzieć się co nieco o Pani Kamili Isakiewicz. Sympatyczna osoba o naprawdę wielkim talencie, 100% profesjonalizmu i świetne poczuciu humoru. Pani Kamila potrafi zaangażować każdą osobę do współpracy. Dzięki swojemu podejściu do swojej pracy i do ludzi sesja biznesowa, upłynęła mi bardzo miło, ale przede wszystkim bezstresowo, a efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Otrzymane zdjęcia mogę wykorzystywać w każdych biznesowych sytuacjach. Polecam Wszystkim, którzy poszukują fotografa do wykonania profesjonalnych zdjęć biznesowych.

  Joanna Fiedor, adwokat
 • Nowa strona internetowa mojej kancelarii została wykonana terminowo. Najbardziej podobało mi się porozumienie i zrozumienie moich oczekiwań podczas współpracy z p. Kamilą. Otwartość na potrzeby Klienta, szybkie tempo pracy wyróżnia p. Kamilę jako wykonawcę stron www. Gorąco polecam usługi Studia Na Szpilkach.

  Agnieszka Swaczyna Kancelaria Radcy Prawnego
 • Zdecydowanie polecam, Kamila jest prawdziwą profesjonalistką. Bardzo dobrze się z nią pracuje, łatwo nawiązuje kontakt, czego efektem są piękne zdjęcia.

  Izabela Bobowska
 • Strona która została wy wykonana przez p. Kamilę jest przejrzysta i czytelna. Zadbała o dobrej jakości pliki graficzne oraz o odpowiedni krój czcionek, które dobrze się prezentują . Jej prosta, intuicyjna nawigacja ułatwia poruszanie się po niej. Istnieje możliwość rozbudowy poszczególnych zakładek, co jest dla mnie ważne. Strona wykonana została bardzo szybko. Od momentu przyjęcia zlecenia była gotowa w dwa tygodnie. Co ważne od początku była widoczna w sieci. Bardzo dobrze oceniam inicjatywy i sugestie wynikające i ze znajomości tematu i z uważnego wysłuchania moich oczekiwań i rozpoznania potrzeb. Świetny kontakt z klientem, uważne słuchanie i tym samym dobre rozpoznanie potrzeb i oczekiwań, dobre oko fotografa, dobry gust, co przekłada się na wysoka jakość grafiki i zdjęć wykorzystywanych na stronie, znajomość zagadnień technicznych. Zdecydowanie mogę polecić współpracę z p. Kamilą Isakiewicz. To osoba bardzo konkretna, terminowo realizuje zlecenia, wykazuje inicjatywę i sugeruje dobre rozwiązania.

  Jola Hytkowska Zagroda Ławeczki Lanckorona
 • Pani Kamila została mi polecona przez osobę, z którą wcześniej współpracowałem przy tworzeniu stron www. Jestem bardzo zadowolony ze zmian wprowadzonych na moich stronach internetowych. Pani Kamila, wzbogaciła moje pomysły o swoje sugestie. Usługę poszerzyła o przeszkolenie mnie z tematów obsługi administracyjnej strony oraz pozycjonowania. Polecam... :-)

  Tomasz Wanowicz, www.store-master.com.pl
 • Pani Kamila Isakiewicz wykonała na zlecenie mojej firmy stronę internetową www.zlobek-krakow.pl Serwis ten spełnia wszystkie postawione przeze mnie kryteria . Został stworzony w bardzo logiczny sposób zapewniając łatwą obsługę i szybkie aktualizowanie. Na etapie projektowania wszystkie sugerowane przeze mnie zmiany były bardzo sprawnie i rzetelnie wprowadzane. Również Pani Isakiewicz udzieliła wielu słusznych rad i sugestii, które pomogły w określeniu wyglądu i kolorystyki strony. Prace zostały przeprowadzone terminowo, a nawet przed czasem określonym w umowie. W trakcie całego procesu budowy strony, jak i po jej zakończeniu czułam duże wsparcie i zaangażowanie ze strony wykonawcy. Dotyczy to również szkolenia z administrowania stroną. Pani Isakiewicz wytłumaczyła mi w sposób łatwy i klarowny jak korzystać z panelu administracyjnego i wielokrotnie udzielała mi niezbędnych wskazówek . Nasza współpraca polegała również na stworzeniu nowego logotupu dla Żłobka Pompon. Otrzymałam kilkanaście propozycji logo do wyboru, a po podjęciu decyzji na gotowy projekt zapisany w kilku formatach czekałam zaledwie kilka godzin. Pełna dyspozycyjność, profesjonalna pomoc i jakość świadczonych usług zasługują na wystawienie pozytywnej oceny Pani Isakiewicz. Z całą pewnością poleciłabym ją jako godnego zaufania Wykonawcę.

  Anna Dzierża, www.zlobek-krakow.pl
 • Bardzo się cieszę, że poprosiłam p. Kamilę Isakiewicz o zbudowanie mojej galerii w internecie. Bardzo wnikliwie wypytała o moje oczekiwania. Współpraca z nia przy budowaniu stronki była bardzo przyjemna, bo p. Kamila bardzo szybko reaguje na wszelkie uwagi, a pojawiające się problemy traktuje jak wyzwanie i efektywnie je rozwiązuje. Podczas budowania stronki służyła radą i delikatnie podsuwała pomysły. Polecam p. Kamilę szczególnie dla małych firm, ponieważ dzięki jej doświadczeniu w zakresie identyfikacji wizualnej (fotografia, projektowanie graficzne) może ona bardzo pomóc w rozwoju firmy.

  Lidia Kućmierz, www.obraz21.pl
 • Dzięki p. Kamili okazało się, że jest wiele możliwości nazwania mojego biznesu i nie są to zwykłe zbitki wyrazów jakie kojarzyły mi się z moją działalnością. Były to to pomysły z polotem i wyrafinowaniem, którego ja nie potrafiłam uzyskać. Pani Kamila Isakiewicz podała mi, i to na szybko, w pierwszym rzucie, z dziesięć nazw, z których ja sobie wybrałam 2, 3 najlepsze, najbardziej mi pasujące. Dzięki niej mam nadzieję przeskoczyć mur, jakim był dla mnie brak nazwy dla swojego biznesu i jego domeny

  Katarzyna Dobrochowska

Zdaniem Klientów

 • Do Pani Kamili trafiłem przypadkiem, potrzebowałem zrobić kilka ujęć reklamowych swoich naleśników i food trucka w którym je przyżądzam. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałem że dobrze trafiłem, sympatyczna osoba, profesjonalna i do tego budząca zaufanie. W trakcie sesji zdjęciowej Pani Kamila pokazała, że potrafi naprawde dużo, a jej artystyczna dusza ma ogromne skrzydła! powstało mnustwo zjęć i został tylko jeden problem... które wybrać:) bo dostałem naprawde niesamowite obrazy! Z całą pewnością moge polecić każdemu Panią Kamile Isakiewicz! na każdym etapie współpracy byłem bardzo zadowolony.

  Piotr Stępień Kocham Naleśniki Piotr Stępień
 • Pani Kamila jest doskonałym partnerem do współpracy. Reprezentuje profesjonalne podejście, wsłuchuje się w potrzeby związane z fotografią, urzeka kreatywnością i umiejętnościami. Kontakt jest swobodny i szybki, zaś sama Pani Kamila doskonale potrafiła zrozumieć potrzeby NATEK Poland. Jakość usługi, atrakcyjność oferty i terminowość sprawiły, że z chęcią skorzystamy z usług Kamili Isakiewicz w przyszłości.

  Łukasz Lampka, NATEK Poland
 • Pani Kamila Isakiewicz wykonała dla naszej firmy kilka sesji zdjęciowych, które w pełni spełniły nasze oczekiwania . Pani fotograf posiada nowoczesny i profesjonalny sprzęt potrzebny do wykonania tego typu usług. Zdjęcia są zawsze terminowo oddawane , odpowiednio obrobione, a przede wszystkim ukazują w odpowiedni sposób fotografowane obiekty, a Pani Kami la potrafi jak nikt inny uchwycić i wydobyć ich atuty, dlatego szczerze ją polecamy.

  Anna Molenda- Skowronek Prezes Zarządu Eco Plant HOUSEHOLDING sp.o o

Zdaniem Klientów

 • Zdjęcia które Pani Kamila zrobiła w naszej Poradni Lekarskiej oddają nie tylko prawdziwy klimat jej wnętrz lecz przede wszystkim w oczach fotografowanych lekarzy , położnych, pracowników recepcji odbija się to co dla nas najcenniejsze- życzliwość do każdego pacjenta i otwartość na jego problemy. To wielka sztuka i prawdziwy kunszt fotograficzny, umieć pokazać na zdjęciach to co czasem jest uchwytne tylko w bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem. Bardzo dziękujemy Pani Kamilo!!!!

  Centrum Medyczne Pro Creative http://www.pro-creative.pl/galeria
 • Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z p. Kamilą Isakiewicz. Zamówione fotografie korporacyjne zostały wykonane profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, a ich obróbka nastąpiła terminowo. Jest to z całą pewnością fotograf godny polecenia Adwokat Adam Pakulski.

  Adwokat Adam Pakulski http://pakulskikancelaria.pl/o-kancelarii/
 • Dziękuję p. Kamili za uporządkowanie mojej strony internetowej oraz prawidłowe pozycjonowanie w internecie. Dzięki temu mam Klientów z internetu, którzy zgłaszają się do mnie poprzez formularz. Wszystko wykonała zgodnie z moimi oczekiwaniami i szybką realizacją. A w razie wszelkich problemów technicznych zawsze mogę się do niej zgłosić :-)

  Małgorzata Szaleniec, www.fiotostrefa.com.pl
 • Kamila Isakiewicz jest fotoreporterką Stylowego Magazynu Studenckiego SMS. Jej zdjęcia łączą w sobie walory artystyczne i reporterskie, oddają charakter fotografowanych postaci, dzięki czemu wielokrotnie publikowane były na okładkach i wewnątrz gazety. Jej profesjonalizm przejawia się także w umiejętności kreowania nastroju podczas sesji zdjęciowych oraz w rzetelnym i terminowym wykonywaniu obowiązków. W swojej pracy ujawnia talent stylistki oraz dużą wrażliwość na formę i szczegół.

  Redaktor Naczelny Kwartalnika Leszek Rafalski