Nowa strona www.uchwytykablowe.pl

Prosta strona internetowa w kolorystyce pomarańczowo czarnym. Wizytówka firmy.

Zobacz

Strona www dla Marleny Sosnowskiej

Strona internetowa z mini sklepem dla Marleny Sosnowskiej zajmującej się dietetyką Zdrowasty.pl. Strona utrzymana w jasnej kolorystyce z przewagą jasnoróżowego koloru.

Zobacz

Nowa strona Elbud Katowice

Nowa strona dla firmy Elbud Katowice. Zastosowałam jako dodatek zielony kolor taki sam jak w logo firmy.

Zobacz

Nowa strona Baydak Consulting

projektowanie stron

Nowa strona internetowa dopasowana do logo otrzymanego od Klientki. Na stronie pojawiły się również zdjęcia biznesowe wykonane przeze mnie w moim studio. Strona nowoczesna, pokazująca ofertę dotyczącą zarządzania jakością.

Zobacz

Strona Adwokat Adrian Duda

logo

Strona wykonana dla adwokata z Krakowa dlatego w slajderze na stronie głównej pojawiają się zdjęcia stolicy Małopolski. Strona internetowa z wykorzystaniem zaprojektowanego przeze mnie logo w kolorze złotym. W stronie wykorzystane również niektóre elementy w kolorze złota.

Zobacz

Strona www.kancelariakrzeminska.pl

projektowanie stron

Dla mecenas Aleksandry Krzemińskiej wykonałam sesję biznesową, która stała się pewnego rodzaju podstawą do wykonania osobistej strony internetowej związanej z praktyka zawodową pani mecenas. Strona miała być kobieca, a nie typowo prawnicza. Miała odzwierciedlać naturę pani Aleksandry i kobieca kolorystykę strony - delikatnego pastelowego brzoskwiniowego koloru, który pojawia się w linkach i nagłówkach strony. 

Zobacz

Strona internetowa WisłaDomki.pl

projektowanie stron

Strona internetowa wykonana dla spółki mającej dwa domki w Wiśle do wynajęcia. Wykorzystałam w stronie biało-czarne logo firmy i dopasowałam do niego kolorystykę strony. Ponieważ strona dotyczy drewnianych domków znajdujących się w śród zieleni, na stronie pojawia się ciemno zielony kolor stanowiący ozdobę strony. Strona połączona jest z portalem do rezerwacji domków.

Zobacz

Nowa strona ImagoArs.pl

projektowanie stron

Wykorzystałam na stronie żywo zielone elementy, kolor który jest w logo firmy. Nowoczesna, można w niej znaleźć najważniejsze informacje dotyczące oferty firmy. Firma zajmuje się reklamą – tablice informacyjne, kasetony, bilbordy, neony.

Zobacz

Strona internetowa radcy prawnego

projektowanie stron

Całkiem nowa strona www utrzymana w kolorystyce togi jaką noszą radcowie prawni. Na stronie użyta ozdobna czcionka nawiązuje to powagi pism jakie sporządza radca. Na stronie pojawiły się również zdjęcia biznesowe które wykonałam dla p. Eweliny. 

Zobacz