Nowa strona Baydak Consulting

projektowanie stron

Nowa strona internetowa dopasowana do logo otrzymanego od Klientki. Na stronie pojawiły się również zdjęcia biznesowe wykonane przeze mnie w moim studio. Strona nowoczesna, pokazująca ofertę dotyczącą zarządzania jakością.

Zobacz

Strona Adwokat Adrian Duda

logo

Strona wykonana dla adwokata z Krakowa dlatego w slajderze na stronie głównej pojawiają się zdjęcia stolicy Małopolski. Strona internetowa z wykorzystaniem zaprojektowanego przeze mnie logo w kolorze złotym. W stronie wykorzystane również niektóre elementy w kolorze złota.

Zobacz

Strona www.kancelariakrzeminska.pl

projektowanie stron

Dla mecenas Aleksandry Krzemińskiej wykonałam sesję biznesową, która stała się pewnego rodzaju podstawą do wykonania osobistej strony internetowej związanej z praktyka zawodową pani mecenas. Strona miała być kobieca, a nie typowo prawnicza. Miała odzwierciedlać naturę pani Aleksandry i kobieca kolorystykę strony - delikatnego pastelowego brzoskwiniowego koloru, który pojawia się w linkach i nagłówkach strony. 

Zobacz

Strona internetowa WisłaDomki.pl

projektowanie stron

Strona internetowa wykonana dla spółki mającej dwa domki w Wiśle do wynajęcia. Wykorzystałam w stronie biało-czarne logo firmy i dopasowałam do niego kolorystykę strony. Ponieważ strona dotyczy drewnianych domków znajdujących się w śród zieleni, na stronie pojawia się ciemno zielony kolor stanowiący ozdobę strony. Strona połączona jest z portalem do rezerwacji domków.

Zobacz

Nowa strona ImagoArs.pl

projektowanie stron

Wykorzystałam na stronie żywo zielone elementy, kolor który jest w logo firmy. Nowoczesna, można w niej znaleźć najważniejsze informacje dotyczące oferty firmy. Firma zajmuje się reklamą – tablice informacyjne, kasetony, bilbordy, neony.

Zobacz

Strona internetowa radcy prawnego

projektowanie stron

Całkiem nowa strona www utrzymana w kolorystyce togi jaką noszą radcowie prawni. Na stronie użyta ozdobna czcionka nawiązuje to powagi pism jakie sporządza radca. Na stronie pojawiły się również zdjęcia biznesowe które wykonałam dla p. Eweliny. 

Zobacz

Nowa strona www.przeklad.com.pl

Wykonanie strony oraz logo dla przeklad.com.pl – firmy zajmującej się tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi w języku angielskim i włoskim. Strona jest w dwóch językach polskim i angielskim. Na stronie wykorzystane zostały kolory takie jak stonowany pistacjowy kolor, stare złoto oraz elementy w kolorze czarnym m.in. logo które w całości jest w kolorze czarnym. Wykorzystana czcionka nawiązuje to czcionek książkowych. Przejrzysta i prosta forma strony daje możliwość łatwego i szybkiego odnalezienia poszukiwanej treści.

Zobacz

Nowa strona internetowa Weroniki Sobita – tłumacza przysięgłego języka angielskiego

projektowanie stron

Pomysł i wykonanie osobistej strony internetowej tłumacza przysięgłego Weroniki Sobita. Strona minimalistyczna, zawierająca podstawowe informacje dotyczące pracy zawodowej pani Weroniki. Strona opiera się na trzech kolorach, białym, czarnym i odważnym żółtym - choć nietypowym, ale dodającym energii tej biało czarnej stronie. Witryna jest oczywiście przygotowana do stron w obu językach, czyli w polskim i angielskim.

Zobacz

Nowa strona www.Mebleniepolomice.pl

Wykonałam dla Pawilonu Meble Niepołomice całkiem nową stronę internetową oraz odświeżyłam logo dodając do czerwonego napisu Meble Niepołomice grafikę połączonych mebli. Cała strona dopasowana do czerwonego koloru logo. Klientom zależało aby strona główną był film pokazujący wnętrze oraz wielkość budynku. Strona zawiera ofertę sklepu i podstawowe informacje dotyczące lokalizacji.

Zobacz